Kancelaria Mark & Law s.c.

Mark & Law to jedno z najlepszych biur prawno - marketingowych w Polsce specjalizujących się w dziedzinie prawa sportowego. Kilkunastoletnie doświadczenie, praktyczny i nowoczesny stosunek do wszystkich aspektów pracy, indywidualne podejście do problemów każdego klienta sprawia, że zdobyła ona zaufanie i sprawdzoną pozycję jako lider wsród kancelarii prawnych specjalizujących się w prawie sportowym.

Mark & Law to prawnicy i menadżerowie z praktycznym doświadczeniem w działalności sportowej. Posiadają wiedzę i umiejętności wynikające między innymi z pracy w Departamencie Prawnym Ministerstwa Sportu i Turystyki, w zarządzaniu związkami oraz klubami sportowymi. Zajmują się także działalnością edukacyjną na wyższych uczelniach w Polsce, prowadząc zajęcia w zakresie prawa i marketingu sportowego.

Ich starania wyróżnione zostały 2008 r. przez Business Center Club (BCC) oraz Wyższą Szkołę Edukacji w Sporcie w Warszawie (EWS) nagrodą za najlepszy projekt menadżerski 2008 r. w dziedzinie restrukturyzacji sportu dzieci i młodzieży w Polsce. Są także autorami pionierskiego projektu umożliwiającego finansowanie organizacji sportowych ze środków samorzadowych, który z powodzeniem wprowadzony został w kilku gminach na terenie województwa mazowieckiego.

Najważniejsze publikacje kancelarii "Mark & Law":

    L. Jaczynowski, M. Stopczyński, J. Żyśko - Wypisy z podstawowych aktów prawnych dotyczących kultury fizycznej Warszawa 2007
    (Sport Wyczynowy) pt.: Charakterystyka umowy o pracę w sporcie profesjonalnym
    (Sport Wyczynowy) pt.: Stypendia sportowe perspektywy funkcjonowania
    (Sport Wyczynowy) py.: Zatrudnianie trenerów formy prawne a interesy stron
    (Sport Wyczynowy) pt.: Odpowiedzialność klubów i trenerów sportowych za dopuszczenie do treningu i zawodów sportowych zawodników kontuzjowanych
    (Sport Wyczynowy) pt.: Stypendium sportowe - analiza prawna
    (Sport Wyczynowy) pt.: Podstawy prawne zatrudniania trenerów w klubach sportowych
    (Sport Wyczynowy) Finansowanie sportu przez samorządy - zagadnienia prawne

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:481

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1089