Cieszy nas fakt, że trafiliście do serwisu www.prawowity.pl.

W sekcji FAQ znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i szereg wskazówek, które pomogą poruszać się po portalu. Chcemy, aby korzystanie z serwisu było przyjemne, a przede wszystkim efektywne. Jeśli masz ochotę podzielić się z nami uwagami na temat prawowity.pl lub zadać pytanie dotyczące funkcjonowania serwisu skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego tutaj.


« wróć

Ile kosztują Państwa usługi?

20.06.2012, Admin

Bardzo trudno jest ustalić sztywny cennik zawierający dane na temat kosztów udzielanych przez nas porad prawnych.

W przypadku dostępu do treści zamieszczonych w serwisie www.Prawowity.pl koszt jest ustalany odgórnie i to Państwo po zapoznaniu się z nimi decydują o tym czy oraz w jakim wymiarze czasowym chcą z niego korzystać. Płatność dokonywana jest za pomocą systemu płatności via SMS lub przelew obsługiwanych przez naszego Partnera - firmę PayU.

W przypadku usług polegających na udzieleniu Państwu porad prawnych za pośrednictwem portalu lub przygotowania róznego rodzaju pism procesowych przez naszych specjalistów estymacja kosztów przygotowywana jest każdorazowo po zapoznaniu się z problemem.  Wynika to z indywidualnego podejścia do poruszanych kwestii, a jednocześnie pozwala na otwarte i uczciwe podejście do Klienta, który ma możliwość - na każdym etapie współpracy - uzyskania informacji o poszczególnych elementach składających się na ostateczną kwotę.

Dodatkowo Klient po zapoznaniu się z kosztorysem ma możliwość zadecydowania o tym, czy skorzysta z usług naszych specjalistów.

 

 

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:22

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1088