Wzory Pism


Serwis www.Prawowity.pl pozwala Państwu zapoznać się i wykorzystać przygotowane przez naszych specjalistów wzory pism prawniczych i administracyjnych.

Są one dostępne w serwisie dla wszystkich zainteresowanych po uiszczeniu opłaty za dostęp do treści zawartych w serwisie.

Dla Państwa wygody podzieliśmy przygotowane materiały na kilka kategorii, które sukcesywnie powiększamy, tak aby mogli Państwo korzystać z nich wedle indywidualnych potrzeb.

Główne kategorie to: POZWY, WEZWANIA oraz UMOWY. W ich obrębie znajdują się poszczególne dokumenty, pozwalające na - po odpowiednim przygotowaniu - przedstawienie w odpowiedniej instytucji.  

Jeśli nie znajdą Państwo dokumentów, które będą stanowić pomoc w absorbujących Państwa kwestiach prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą stworzyć odpowiednie pismo po zapoznaniu się w Państwa sprawą.

Jeśli chcą Państwo zapoznać się z już gotowymi zworami pism, które wystarczy tylko odpowiednio spersonalizować pod kątem Państwa sprawy prosimy o przejście do działu WZORY PISM, który znajduje się pod tym linkiem.

Jeśli natomiast interesuje Państwa stworzenie wzoru pisma, pozwu, regulaminu lub innego dokumentu zapraszamy do kontaktu z naszymi Specjalistami. Możliwe jest to albo po założeniu konta w serwisie (tutaj możesz się zarejestrować) albo po wypełnieniu formularza kontaktowego (dostępnego pod tym linkiem)

 

 


Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:55

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1089