Idea Centrum Porad Prawnych On-Line www.Prawowity.pl

 

 „Sprawiedliwość jest drugim wielkim zadaniem prawa, jednak pierwszym jest pewność prawa, pokój.”
Gustav Radbruch

 

Ta właśnie myśl niemieckiego filozofa i prawnika przyświecała nam podczas tworzenia serwisu. Chcemy, żeby wszyscy, którzy zmuszeni są do skorzystania z usług prawnika lub chcą zabezpieczyć swoje interesy w sposób zgodny z literą prawa mogli zrobić to w nowoczesny sposób, mając jednocześnie pewność profesjonalizmu i odpowiedzialnego podejścia do zlecanych nam spraw. 

Zależy nam na pełnym zaufaniu jakim obdarzą nas nasi Klienci, z którymi dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, dbając o możliwie najlepsze rozwiązania sporu prawnego. 

Jednocześnie zależy nam na tym, żeby wszyscy Użytkownicy serwisu - a chcemy, żeby mogli korzystać z niego osoby zawodowo związane z różnorakimi aspektami i dziedzinami prawa oraz laicy, którzy chcą zdobyć wiedzę i doświadczenie w tym zakresie - mogli czerpać z niego pewną i profesjonalnie opracowaną wiedzę. Dbamy o to, żeby portal był nieustannie aktualizowany i poprawiany, przygotowujemy opracowania nurtujących kwestii oraz materiały video przybliżające tematykę prawną. Nasi Użytkownicy mogą mieć pewność rzetelnego i odpowiedzialnego podejścia do poruszanych problemów, na co kładziemy ogromny nacisk. 

Jednocześnie zadbaliśmy o to, aby w czasie nieustannego rozwoju technologicznego i popularyzacji komunikacji on-line, pozwolić wszystkim Użytkownikom Internetu na dostęp do nowoczesnej i funkcjonalnej platformy.

 

CERTYFIKAT www.prawowity.pl

 

Obserwacja wirtualnego otoczenia w jakim się poruszamy i znamy bardzo dobrze, wskazało nam także kolejny problem, z którym chcemy się zmierzyć. Chodzi o nierzetelne firmy, które działają pod szyldem "e-commerce" lub "działalności internetowej"  wprowadzają w błąd, a niejednokrotnie świadomie oszukują swoich Klientów. Aby temu przeciwdziałać wprowadziliśmy możliwość uzyskania potwierdzenia rzetelności regulaminu, przepisów wewnętrznych i cyklu obsługi Klienta.

 

 

DARMOWE PORADY PRAWNE

Nie jesteśmy także obojętni na problemy osób, które z powodu niezależnych od nich sytuacji życiowych nie mogą skorzystać z pomocy prawnej. Specjalnie dla nich uruchomiliśmy system Darmowych Porad Prawnych, udzielanych przez współpracujących z nami prawników.  Wszyscy, którzy potrzebują pomocy prawnej a ich trudna, udokumentowana sytuacja życiowa na to nie pozwala, będą mogli liczyć na naszą pomoc.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:51

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1089