Prawnik w Mediacji

 

PRAWNIK W MEDIACJI jest to pierwszy w Polsce projekt poświęcony wyłącznie tematyce roli, jaką w mediacji ma do spełnienia profesjonalny pełnomocnik.


Adresatami projektu są radcowie prawni i adwokaci, którzy dotychczas reprezentowali swoich klientów w sporach sądowych, a nie mają doświadczenia w rozwiązywaniu sporów w drodze mediacji.

Poprzez inicjatywy wdrażane w ramach projektu zamierzamy umożliwić mediatorom i profesjonalnym pełnomocnikom dzielenie się wiedzą i doświadczeniami na temat tego, jak korzystać z mediacji, co ma przyczynić się do jej szerszego stosowania.


Projekt PRAWNIK W MEDIACJI, jako pierwszy w Polsce, poświęcony jest wyłącznie tematyce roli, jaką w mediacji ma do spełnienia prawnik. Dzięki niemu dowiesz się, w jaki sposób prawnicy mogą wykorzystać mediację z korzyścią dla siebie i swoich klientów, a także co i jak robić i czego nie robić, aby postępowanie mediacyjne zakończyło się sukcesem dla Twojego klienta. Uzyskasz także praktyczne wskazówki dotyczące kształtowania wynagrodzenia za udział pełnomocnika w mediacji.


Projekt promuje zatem proaktywne podejście do kwestii zarządzania konfliktem klienta wśród polskich prawników - stara się udzielić odpowiedzi na konkretne pytania, które mogą doprowadzić do częstszego wykorzystywania mediacji przez prawników w ich codziennej pracy, a nie jedynie kwestionuje status quo.  

Zapraszamy na stronę projektu - PRAWNIK W MEDIACJI 


 

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:76

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1089