Obsługa Prawna Firm

 

 

Nasz serwis świadczy usługi w szerokim zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek, sporów sądowych, dochodzenia należności, zawierania i redagowania oraz negocjowania umów, łączenia i przekształcania spółek oraz zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej w zakresie prawa zamówień publicznych. Specjalizujemy się zwłaszcza w sprawach windykacyjnych i zabezpieczaniu spłaty należności, co pozwala zapewniać moim Klientom zaspokojenie ich wierzytelności posiadanych wobec podmiotów, które nie wywiązują się ze swoich zobowiązań oraz pozwala na przeciwdziałanie czynnościom dłużników mającym na celu działanie na zwłokę w wywiązywaniu się ze zobowiązań wobec wierzycieli, w tym przewlekania sporów sadowych. Posiadamy również duże doświadczenie z zakresu prawa ochrony konkurencji. Ponadto zajmujemy się również świadczeniem pomocy prawnej dla Klientów prowadzących działalność o specyficznym, niszowym charakterze i szczególnych potrzebach w zakresie pomocy prawnej. 

 

Naszym Klientom proponujemy atrakcyjne formy rozliczeń, natomiast nawiązanie stałej współpracy w zakresie obsługi prawnej pozwala na zmniejszenie kosztów proponowanych przez nas usług w wymiarze czasowym oraz zakresie obowiązków ustalonych na podstawie wspólnie z Klientem opracowanej umowy współpracy. Taka forma współpracy pozwala na:

Wynagrodzenie ustalane jest zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami Klienta. Może być realizowane w formie abonamentu miesięcznego lub stawek godzinowych przewidzianych za poszczególne zlecenia, jeżeli niemożliwe jest określenie z wyprzedzeniem wymiaru czasu pracy lub zapotrzebowanie na usługi prawne jest zmienne.

Dodatkowo dajemy Państwu możliwość zabezpieczenia szybkiego i profesjonalnego przeprowadzenia działań prawnych Państwa firmy poprzez zapoznanie się przez delegowanego prawnika z jej specyfikacją, rodzajem działalności oraz profilem, który pozostaje w gotowości do świadczenia usług na podstawie zaakceptowanej wcześniej umowy o współpracy.

Gwarantujemy pełną poufność przekazanych nam do wglądu dokumentów oraz informacji a jednocześnie dajemy możliwość prześledzenia współpracy za pośrednictwem specjalnie przygotowanego profilu firmowego, gdzie przez ograniczeń korzystać mogą Państwo z naszej pomocy.

 


Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko:
Email kontaktowy:
Telefon kontaktowy:
Załącznik:
Treść wiadomości:

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:65

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1089