Cieszy nas fakt, że trafiliście do serwisu www.prawowity.pl.

W sekcji FAQ znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i szereg wskazówek, które pomogą poruszać się po portalu. Chcemy, aby korzystanie z serwisu było przyjemne, a przede wszystkim efektywne. Jeśli masz ochotę podzielić się z nami uwagami na temat prawowity.pl lub zadać pytanie dotyczące funkcjonowania serwisu skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego tutaj.


« wróć

Dlaczego warto założyć konto?

26.06.2012, Admin

Założenie indywidualnego konta w naszym serwisie pozwala Państwu na skorzystanie ze wszystkich zasobów serwisu po znacznie nizszej cenie niż w przypadku korzystania z jednorazowego dostępu ko konkretnej treści.

Poza tym posiadając aktywne konto znacznie łatwiej będzie można skontaktować się ze specjalistą, który zajmuje się Państwa problemem prawnym. Zarówno on jak i Państwo macie dostęp do całej historii poruszanej kwestii, zadanych pytań oraz udzielonych porad, co znacznie ułatwia pracę. 

Dodatkowo dla wszystkich zalogowanych Użytkowników przewidzieliśmy dodatkowe bonusy,  takie jak możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych, uczestnictwo w organizowanych przez nas konkursach i akcjach marketingowych oraz korzystanie z bezpłatnego dostępu do neswletter'a Centrum Porad Prawnych On-Line www.prawowity.pl

 

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:41

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1088