Cieszy nas fakt, że trafiliście do serwisu www.prawowity.pl.

W sekcji FAQ znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i szereg wskazówek, które pomogą poruszać się po portalu. Chcemy, aby korzystanie z serwisu było przyjemne, a przede wszystkim efektywne. Jeśli masz ochotę podzielić się z nami uwagami na temat prawowity.pl lub zadać pytanie dotyczące funkcjonowania serwisu skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego tutaj.


« wróć

Jak mogę otrzymać fakturę?

26.06.2012, Admin

Jeśli potrzebują Państwo fakturę za wykonane przez nas usługi prosimy o kontakt bezpośredni z naszą firmą. Faktury wystawiamy po zaksięgowaniu kwoty odpowiadającej przesłanej Państwu przez naszego specjalistę wycenie.

Skontaktować się można z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego tutaj lub kierując e-maila na adres mailowy: marklaw@marklaw.pl

W treści wiadomości proszę podać dane na jakie ma być wystawiony dokument.

Fakturę otrzymają Państwo w formie elektronicznej na zwrotny adres e-mail. Jeśli będą Państwo potrzebować faktury w formie elektronicznej prosimy o zaznaczenie takiej potrzeby w przesłanej do nas wiadomości a my wyślemy ją pocztą w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania zawiadomienia.

 

 

 

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:58

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1088