Cieszy nas fakt, że trafiliście do serwisu www.prawowity.pl.

W sekcji FAQ znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i szereg wskazówek, które pomogą poruszać się po portalu. Chcemy, aby korzystanie z serwisu było przyjemne, a przede wszystkim efektywne. Jeśli masz ochotę podzielić się z nami uwagami na temat prawowity.pl lub zadać pytanie dotyczące funkcjonowania serwisu skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego tutaj.


« wróć

Jak przyspieszyć przygotowanie porady lub opinii prawnej?

26.06.2012, Admin

Rozumiemy, że czasami najważniejszą kwestią dla Państwa jest krótki czas realizacji zlecenia, dlatego postanowiliśmy pójść Państwu na rękę i jesli to konieczne nie czekać na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie.
W takich sytuacjach prosimy o kontakt i wysłanie potwierdzenia dokonania przelewu w dowolnej formie (PSF, zdjęcie,scan, dokument wygenerowany przez bank) za pośrednictwem formularza kontaktowego (tutaj), na adres mailowy: marklaw@marklaw.pl lub korzystając z formularza dostępnego po zalogowaniu się w naszym serwisie (informacja będzie automatycznie przypisana do Państwa problemu).
   
PayU.pl

Jeżeli zależy Ci na czasie, a jeszcze nie zapłaciłeś za pytanie – skorzystaj z systemu PayU.pl. Wpłata dokonana przez PayU.pl dotrze do nas szybciej niż zwykły przelew a my niezwłocznie przystąpimy do realizacji usługi.

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:47

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1088