Cieszy nas fakt, że trafiliście do serwisu www.prawowity.pl.

W sekcji FAQ znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i szereg wskazówek, które pomogą poruszać się po portalu. Chcemy, aby korzystanie z serwisu było przyjemne, a przede wszystkim efektywne. Jeśli masz ochotę podzielić się z nami uwagami na temat prawowity.pl lub zadać pytanie dotyczące funkcjonowania serwisu skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego tutaj.


« wróć

Chcę publikować swoje teksty w serwisie?

26.06.2012, Admin

Portal kierowany jest nie tylko do osób szukających szybkich i profesjonalnych porad prawnych ale także do środowiska prawniczego.

Jeśli są Państwo zainteresowani publikacją swoich, autorskich tekstów na naszych łamach prosimy o kontakt na adres e-mail e.adamus@marklaw.pl i przysłanie skrótów lub tekstów, na publikacji których Państwu zależy. 

Gwarantujemy, że nie zostaną one wykorzystane w formie nieuzgodnionej wcześniej z Państwem oraz, że opublikowany tekst/artykuł/porada podpisane będą Państwa imieniem i nazwiskiem.

Dodatkowo nasz portal ma możliwość zamieszczania płatnych treści takich jak: książki, opracowania prawne i inne, tego typu prace, które po podpisaniu z Państwem umowy, mogą być dystrybuowane za pośrednictwem naszego portalu.

W tego typu kwestiach prosimy o kontakt bezpośredni z Ewa Adamus (e.adamus@marklaw.pl).

 

 

 

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:35

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1088