Cieszy nas fakt, że trafiliście do serwisu www.prawowity.pl.

W sekcji FAQ znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i szereg wskazówek, które pomogą poruszać się po portalu. Chcemy, aby korzystanie z serwisu było przyjemne, a przede wszystkim efektywne. Jeśli masz ochotę podzielić się z nami uwagami na temat prawowity.pl lub zadać pytanie dotyczące funkcjonowania serwisu skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego tutaj.


« wróć

W jaki sposób realizujemy zlecenia?

20.06.2012, Admin

Proces realizacji zlecenia składa się z kilku podstawowych etapów:

 

1. Wycena pytania


Po zadaniu pytania otrzymasz jego wycenę do maksymalnie 12 godzin (w dni robocze - w godzinach od 7 do 20; w weekendy i święta - do 12 godzin). Wycena pytania jest oczywiście bezpłatna. Jeśli uznasz, że cena nie jest zadowalająca, możesz bez konsekwencji zrezygnować z naszych usług.

 


2. Akceptacja wyceny i przydzielenie pytania 

 

Po tym, jak zaakceptujesz wycenę, Twoje pytanie trafi do odpowiedniego prawnika. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoją sprawą zajmie się specjalista. Jeśli Twoje pytanie dotyczy np. prawa podatkowego, możesz być pewny, że odpowie na nie prawnik specjalizujący się w tej dziedzinie; jeśli prawa karnego - zajmie się nim karnista itd. Nie ma możliwości, by pytanie zostało przydzielone prawnikowi, który nie ma doświadczenia w danej dziedzinie prawa!

 


3. Odpowiedź prawnika

 

Odpowiedź od naszego prawnika otrzymasz zgodnie z informacją o czasie oczekiwania na realizację zlecenia przesłaną i zaakceptowaną przez Ciebie w pierwszej wiadomości zwrotnej liczonej od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.


4. Pytania dodatkowe

 

Jesteśmy przygotowani na to, że możesz mieć pytania dodatkowe (oczywiście w zakresie pytania głównego), dlatego umożliwiamy zadawanie nieograniczonej ilości pytań dodatkowych w nieograniczonym czasie. Co to znaczy? Jeśli np. coś wyda Ci się niejasne w odpowiedzi prawnika, możesz go o to dopytać. Jeśli nadal będziesz miał wątpliwości - możesz dopytywać do skutku, aż wszystko się wyjaśni. 

 

5. Gwarancja satysfakcji


Co jeśli mimo wszystko będziesz niezadowolony z odpowiedzi? Otóż możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji. Jeżeli pomimo zadania pytań dodatkowych nie będziesz zadowolony z odpowiedzi prawnika i uzasadnisz nam to - po prostu zwrócimy Ci pieniądze.

 

 

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:38

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1088