Jako pierwsi w Polsce proponujemy Państwu kompleksowe doradztwo i obsługę w kwestiach finansowych zarówno dla Klientów prywatnych, jak i firm.
 
Niezależnie od przeznaczenia znalezienie odpowiedniej oferty kredytu wymaga wiele czasu i analizy mnóstwa dokumentów. Nasz doradca posiada najbardziej aktualne oferty wszystkich banków, które dostosuje do Państwa potrzeb i przedstawi w jasny, przejrzysty sposób.

Współpraca z nami gwarantuje Państwu pomoc doradcy we wszelkich sprawach: racjonalnym wyborze oferty, przygotowaniu odpowiednich dokumentów, negocjacji warunków z bankiem.
 
Opieka doradcy nie kończy się wraz z wypłaceniem kredytu lub podpisaniem umowy ubezpieczenia. W każdym momencie uzyskacie Państwo poradę, a w przypadku problemów doradca zaproponuje optymalne rozwiązanie finansowe np. w postaci kredytu konsolidacyjnego.

Dbając o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, do współpracy z Klientem zawsze dedykujemy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach tj.:

  • doradcę finansowego, 
  • doradcę ds. ubezpieczeń 
  • ekspertów w zakresie obrotu nieruchomościami.

Dzięki temu oferujemy najbardziej optymalne rozwiązania finansowe skrojone idealnie na indywidualne potrzeby Klienta.
 
Ponadto, w swoim portfelu usług posiadamy także pełne pakiety dla tych z Państwa, którzy szukają usług w zakresie wszelkiego rodzaju ubezpieczeń, począwszy od komunikacyjnych po majątkowe.
« wróć

Rodzaje ubezpieczeń

11.07.2012,

Nasi Specjaliści oferują współpracę w zakresie następujących grup ryzyk:

- ubezpieczenia mienia: od ognia i innych zdarzeń żywiołowych, od kradzieży z włamaniem i rabunku, w zakresie "ryzyk wszystkich",

- ubezpieczenia techniczne: sprzętu elektronicznego, maszyn i urządzeń od awarii, wszystkich ryzyk budowy i montażu,

- ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej: ogólnej, związanej z realizacją kontraktu lub wykonywaniem zawodu, odpowiedzialności cywilnej członków zarządu i rady nadzorczej; ubezpieczenia ochrony prawnej,

- ubezpieczenia transportowe: mienia w transporcie krajowym lub międzynarodowym, morskim, lotniczym, kolejowym,

- ubezpieczenia komunikacyjne: oc posiadacza pojazdu mechanicznego, auto casco, NNW kierowców i pasażerów, assistance,

- ubezpieczenia finasowe: kredyt kupiecki, gwarancje ubezpieczeniowe, "gap insurance", ubezpieczenia "pomostowe",

- ubezpieczenia osobowe: na życie, następstw nieszczęśliwych wypadków, posagowe, na życie z funduszem inwestycyjnym, kapitałowe,

- programy pracownicze: grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia z funduszem inwestycyjnym, ubezpieczenia zdrowotne, następstwa nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia w czasie podróży służbowych,

- inne: w zależności od indywidualnych potrzeb naszego Partnera.

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:737

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:16

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1076