Jako pierwsi w Polsce proponujemy Państwu kompleksowe doradztwo i obsługę w kwestiach finansowych zarówno dla Klientów prywatnych, jak i firm.
 
Niezależnie od przeznaczenia znalezienie odpowiedniej oferty kredytu wymaga wiele czasu i analizy mnóstwa dokumentów. Nasz doradca posiada najbardziej aktualne oferty wszystkich banków, które dostosuje do Państwa potrzeb i przedstawi w jasny, przejrzysty sposób.

Współpraca z nami gwarantuje Państwu pomoc doradcy we wszelkich sprawach: racjonalnym wyborze oferty, przygotowaniu odpowiednich dokumentów, negocjacji warunków z bankiem.
 
Opieka doradcy nie kończy się wraz z wypłaceniem kredytu lub podpisaniem umowy ubezpieczenia. W każdym momencie uzyskacie Państwo poradę, a w przypadku problemów doradca zaproponuje optymalne rozwiązanie finansowe np. w postaci kredytu konsolidacyjnego.

Dbając o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, do współpracy z Klientem zawsze dedykujemy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach tj.:

  • doradcę finansowego, 
  • doradcę ds. ubezpieczeń 
  • ekspertów w zakresie obrotu nieruchomościami.

Dzięki temu oferujemy najbardziej optymalne rozwiązania finansowe skrojone idealnie na indywidualne potrzeby Klienta.
 
Ponadto, w swoim portfelu usług posiadamy także pełne pakiety dla tych z Państwa, którzy szukają usług w zakresie wszelkiego rodzaju ubezpieczeń, począwszy od komunikacyjnych po majątkowe.
« wróć

Szkolenia z zakresu ubezpieczeń

11.07.2012,

Brokerzy Risk Advisers współpracujący z serwisem www.Prawowity.pl prowadzą komercyjne zajęcia szkoleniowe z zakresu ubezpieczeń finansowych, gwarancji ubezpieczeniowych oraz ubezpieczeń flot komunikacyjnych. W ramach obsługi brokerskiej naszych Partnerów istnieje jednakże możliwość organizacji bezpłatnych szkoleń (stanowiących cześć serwisu brokerskiego). Jako uzupełnienie wdrażanych rozwiązań ubezpieczeniowych przeprowadzamy spotkania informacyjne na temat: likwidacji szkód, podstaw prawa ubezpieczeniowego, odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczeń na życie, emerytalnych, zdrowotnych, itp. Ponadto, prowadząc masowe programy ubezpieczenia Risk Advisers gwarantuje bezpłatne opracowywanie materiałów informacyjnych oraz instrukcji pracowniczych.

 

 

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:105

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:29

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1085