Jako pierwsi w Polsce proponujemy Państwu kompleksowe doradztwo i obsługę w kwestiach finansowych zarówno dla Klientów prywatnych, jak i firm.
 
Niezależnie od przeznaczenia znalezienie odpowiedniej oferty kredytu wymaga wiele czasu i analizy mnóstwa dokumentów. Nasz doradca posiada najbardziej aktualne oferty wszystkich banków, które dostosuje do Państwa potrzeb i przedstawi w jasny, przejrzysty sposób.

Współpraca z nami gwarantuje Państwu pomoc doradcy we wszelkich sprawach: racjonalnym wyborze oferty, przygotowaniu odpowiednich dokumentów, negocjacji warunków z bankiem.
 
Opieka doradcy nie kończy się wraz z wypłaceniem kredytu lub podpisaniem umowy ubezpieczenia. W każdym momencie uzyskacie Państwo poradę, a w przypadku problemów doradca zaproponuje optymalne rozwiązanie finansowe np. w postaci kredytu konsolidacyjnego.

Dbając o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, do współpracy z Klientem zawsze dedykujemy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach tj.:

  • doradcę finansowego, 
  • doradcę ds. ubezpieczeń 
  • ekspertów w zakresie obrotu nieruchomościami.

Dzięki temu oferujemy najbardziej optymalne rozwiązania finansowe skrojone idealnie na indywidualne potrzeby Klienta.
 
Ponadto, w swoim portfelu usług posiadamy także pełne pakiety dla tych z Państwa, którzy szukają usług w zakresie wszelkiego rodzaju ubezpieczeń, począwszy od komunikacyjnych po majątkowe.
« wróć

Obrót nieruchomościami

11.07.2012,

Nasi Specjaliści działają także na rynku nieruchomości i specjalizują się w obsłudze zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Pomóc możemy Państwu w następujących działach:

Dział rynku wtórnego – obsługa nieruchomości rynku wtórnego, mieszkania, domy i działki zarówno do sprzedaży jak i wynajęcia.

Dział rynku pierwotnego – sprzedaż nowych mieszkań i domów w imieniu deweloperów.

Dział powierzchni biurowych - obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa przy wynajmie i zakupie powierzchni biurowych, komercjalizacja budynków biurowych w tym doradztwo przy dobieraniu struktury najemców.

Dział powierzchni magazynowych i logistyki - magazyny, fabryki, tereny przemysłowe, SSE, parki logistyczne, wynajem i sprzedaż magazynów w całej Polsce.

 

Osoby zainteresowane szczegółami zapraszamy do skontaktowania się naszymi doradcami za pomocą formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

 

 

Partnerzy »

Instytut Allerhanda

Instytut Allerhanda

Więcej »

Prawnik w Mediacji

projekt poświęcony mediacji

Więcej »

Statystyka »

Użytkowników on-line:701

Zalogowanych użytkowników:0

Zarejestrowanych użytkowników:16

Udzielone porady:2448

Zamieszczone porady:177

Ilość wzorów pism:111

Ilość artykułów:1076